Institut preventivní rehabilitace
Nestátní zdravotnické zařízení v centru Prahy

Volejte

774 719 597


 

Pobyty

 V letech 2003 - 2014 uspořádala IPREA s r.o. desítky víkendových a týdenních rehabilitačně - rekondičních pobytů v Čechách i v zahraničí.

Víkendové pobyty probíhají převážně na českých horách např. v Krkonoších v hotelu Aurum.

V rámci víkendového pobytu absolvují klienti pasivní i aktivní terapie - masáže, cvičení v bazénu, konzultace s lékařem a fyzioterapeutem apod.

Týdenní pobyty se vždy konaly v přímořských lokalitách různých zemí Evropy - např. Tunisu, Egyptě, Turecku, Bulharsku a Řecku.

Klienti se účastnili každodenního rehabilitačního skupinového cvičení v bazénu, moři nebo na pláži a absolvovali i individuální terapie a masáže. 

Kombinace přímořského klimatu s pohybovým režimem, pravidelnou zdravou stravou a společenským vyžitím mělo výrazně pozitivní vliv na zlepšení imunity, snížení únavy, nemocnosti, a dále na snížení pracovní neschopnosti spojené s bolestmi zad a pohybového aparátu v následujícím roce po rehabilitačním pobytu, což nám zpětně referovali klienti, kteří se pobytů zúčastnili. 

Rehabilitačně - rekondiční programy jsme realizovali ve spolupráci s několika českými cestovními kancelářemi, a to hlavně pro zaměstnance středních a větších podniků a firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Víkendový nebo týdenní rehabilitačně - rekondiční pobyt rádi zrealizujeme i pro další zájemce, ať již se jedná o firmu nebo skupinu jednotlivců.

V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, mailem nebo přes formulář napište nám vpravo nahoře na hlavní stránce, jsme ochotni vám poskytnout bližší informace. 

 

 


Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, přijímáme poukázky i kartu Benefity

IPREA s r.o. Ovocný trh 14, 110 00 Praha 1

IČ 62417398, DIČ CZ62417398
Bankovní spojení: 7361355001/5500 Raiffeisenbank, a.s.
Firma je zapsána u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 32301.